Jump to content

Visa aktivitāte

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. [LSV Mērs] Jim Green

  Sveicināts J.Green, Iskatot jūsu CV pieteikumu esmu nācis pie slēdziena ka, tiekat pieņemts iekš LSV par, Mēru sazināšos ar jums caur norādito telefona Numuru.
 3. [LSV Mērs] Jim Green

  ( IC informācija) 1. Vārds:Jim 2. Uzvārds:Green 3. Dzimšanas dati:1985. gads 6. oktobris 4. Vecums:32 5. Talrunis:413999 6. Tautība:Amerikāns (Vakance) Jūsu pašreizējā darba vieta: N/A Jūsu iepriekšējās darba vietas: Las Venturas finanšu ministrs Jūsu izvēlētais amats: Mērs Jūsu pieredze izvēlētājā amatā: N/A Vai esat sodīts iepriekš, ja Ja, tad par ko?:N/A (Izglītibas augoša secība) 1. 1987-1992 Las Venturas bērnudārzs 2. 1992-2003 Los Santos Vidusskola (Kopā ar pamatskolu) 3. 2003-2007 Los Santos Augstskola 4. (Izvēlētais amats) Kāds ir jūsu izvēlētais amats?: Mērs Vai jūs zinat sava amata pienākumus?: Pieņemt jaunus darbiniekus domē, ja nepieciešams tad arī kādā organizācijā par līderi un uzraudzīt kārtību valstī, pieņemt jaunus likumus. (Tehniskā pārbaude) 1. Vai jums ir derīga Los Santos Štata B kategorijas autovadītāja apliecība?: Jā 2. Vai jums ir derīga Los Santos Štata šaujam ieroča izsniegta apliecība?: N/A 3. Vai jums ir derīga Los Santos Štata motociklista izsniegta apliecība?: N/A (Motivācijas dati) Motivācijas vēstule (80 vārdi minimums): Mani sauc Jim. Strādājot domē man ir 3 gadi par finanšu ministru. No darba aizgāju, jo tādi bija dzīves apstākļi. Tagad par savām karjeras kāpnēm vēlos kāpt Los Santos domē. Ja būšu mērs, tad es pieņemšu likumus, kas paredzēs, ka jauniem uzņēmumiem varēs izsniegt pabalstu, ja tas būs nepieciešams. Arī tiks pieņemti jauni darbinieki, tādi kā Finanšu ministrs, Kultūras ministrs, lai tik Jums būtu prieks šeit dzīvot. Kā arī es nekur neizpalikšu, jo es ar lielāko prieku palīdzēšu visiem ar uzņēmumiem un citām lietām, nevis tikai pieņems darbiniekus un neko nedarīs, jo tad es neredzu jēgu pieteikties par mēru. Man patīk, ka es esmu darbībā un vis kaut ko daru. (OOC informācija) Vārds:Ģirts Vecums:15 Jūsu In-Game UCP vārds: King Kong Vai esat kādreiz Erpojis LSV?: Nē Ekrān šāviņš ar Admin History (/history):
 4. [LSPD Priekšnieks] R.Chrenshaw

  Sveicināts R.Chrenshaw, ar prieku paziņoju ka, tiekat pieņemts Los Santos Policijas Departamenta sazināšo ar, jums caur norādito telefona numuru.
 5. Los Santos Policijas Departaments. (1.Personas Dati.) Pilnais vārds: Rayen Chrenshaw Dzimums: Vīrietis Dzimšanas datums: 010185-***** Dzimšanas vieta: Los Santos Rase: Baltais Tautība: Amerikānis Talrunis: 776546 (2.Izglītibas.) Izglītibas augoša secība. Los Santos Bernudārzs "LS kid Premier" Los Santos Vidusskola "LS Premier" Los Santos Sākumskola "LS Premier" Las Ventures Augstkola "LV Premier" Los Santos Pamatskola "LS Premier" Iepriekšēja darba vieta: Las Ventures Policijas Departaments Pašreizēja darba vieta: Bezdarbnieks Iegūtie sertifikāti: Maģistra grada, Bakalaura grāda, Kadeta akademijas un apsardzes, kā ari visi parejie skolas sertifikāti! (3.Jautājums.) Kāpec jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Darbinieku? (100 Vārdi minimums): Vēlos kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku, jo man dzīves plāns ir visu mūžu nostrādāt par policistu, lai pasargātu un glabtu citiem dzīvības. Lai ielās būtu droši , ir domāti, mēs virsnieki, tapēc es ar šādu mērķi esmu atnācis, lai pasargātu cilvēkus un aizstāvētu katra cilvēka viedokli. Tākā esmu atnācis atpakaļ uz Los Santos, vēlos šeit turpināt savu iesākto darbu par policijas virsnieku un varbūt pat tiekties augstāk, kā tas man padevās Las Ventures departamentā. Mūsu ģimene visi gājuši cauri policijas darbam, kā arī mans dēls mācās no manis, tapēc vēlos pierādīt un parādīt, kad mēs uzturam kārtību Los Santosā. Kāpec Tieši jūs būtu japieņem Los Santos Policijas Departamenta? (60 Vārdi minimums): Kapēc? Ļoti vienkārš jautājums un daļēji pašsaprotams. Nevēlos nekādīgi šajā sadaļā sevi paslavēt vai kā tamlīdzīgi, bet es uzskatu kad es būtu viens no piemērotākājiem kanditātiem Los Santos departamentā. Kapēc? Jo esmu izmācijies par ļoti labu labu policistu, esmu nostrādājis pāris gadus Las Ventures policijā un tur saņēmis godalgas par labi pastrādātu darbu un cilvēku glābšanu. Kā arī tur jau biju pacēlies amatā un izmācijies par izmeklētāju, lai gan Jūs zināt cik tas darbs ir apzinīgs, es tomēr riskēju ar savu dzīvi, lai atklātu visdažādākas lietas. Māc arī savu dēlu šim darbam, mēģinu parādīt vislabākos piemērus, lai viņš pēc tam lepotos un es toties par viņu lepotos, jo valstī ir nepieciešami labi un godīgi policisti, lai ieviestu kārtību un pasargātu mūsu tautu. (4. OOC Informācija.) Vārds: Armands Vecums: 14 In-Game UCP vārds: Mushroam Vaitu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Jā Ja,Jā Tad kapēc Tu pameti LSPD?: Mainiju serveri Vai uz doto brīdi esi kādas organizācijas biedrs?: Nē Vai tu māki apieties ar lietotājprogramu Teamspeak 3?: Jā Vai pēc iestāšanas Departamenta būsi spējigs izmantot mikrefonu mūsu Ts3 Kanālos [OBLIGĀTI]: Ja Ekrān šāviņš ar Admin History (/history): tukšs
 6. RolePlay Serveris [ Atvēršanās ]

  GL, protams jo vairak tauta, jo interesantāk un ir ko darīt
 7. Los Santos Policijas Departaments ~Lai Kalpotu un Aisargātu~ Departamenta Ranki Augstakā komanda Policijas Priekšnieks | PP Policijas Priekšnieka Vietnieks | PPV Komandieris | KOM Vadošā komanda Kapteinis II KT Leitnants I LT Seržantu komanda Seržants II | SGT II Seržants I | SGT I Virsnieku komanda Policijas Virsnieks III | PV III Policijas Virsnieks II | PV II Policijas Virsnieks I | PV I
 8. Last week
 9. Sveicināti RostOff lietotāji/administrātori! Vēlos paziņot, ka rīt tiks atvērts RolePlay serveris pulks- 20:00 ! Saucam draugus ! Ļoti priecīgs būšu, ja būs tauta, kopā tak jautrāk, vai ne tā ?!
 10. - Los Santos Glābšanas Dienests - Curriculum Vitae Darba iesniegums Los Santos Glābšanas Dienesta priekšniekam Vārds Uzvārds Pamata personas informācija Vārds Uzvārds: Dzimšanas dati: Personas kods: Kontaktinformācija: [II] Pieredze/Izglītība Izglītības diplomi/atestāti/: Iepriekšējā pieredze(Ja nav - atstāt brīvu): Iepriekšējā darba vieta (Ja nav - atstāt brīvu): [III] Mērķis, Motivācija Amats uz kuru pretendē: Kāpēc mums būtu jāpieņem Jūs norādītajā amatā?(Motivācija): Kāpēc tieši Tu nevis kāds cits?(Motivācija): Tiešs mērķis/izaugsmes plāni šeit: Datums: Paraksts:
 11. Ko tieši vēlies?(Avatar,Signature,Skin utt.): Kam jābūt redzamam darbā?: Pamatbilde darbam(Stock attēls):
 12. Ja status ir aizvērt, tas nozīme ka vairs nav nepieciešami jauni, darbinieki iekš Los Santos Valdības. Pieteikuma Status - AIZVĒRTS
 13. ( IC informācija) 1. Vārds: 2. Uzvārds: 3. Dzimšanas dati: 4. Vecums: 5. Talrunis: 6. Tautība: (Vakance) Jūsu pašreizējā darba vieta: Jūsu iepriekšējās darba vietas: Jūsu izvēlētais amats: Jūsu pieredze izvēlētājā amatā: Vai esat sodīts iepriekš, ja Ja, tad par ko?: (Izglītibas augoša secība) 1. 2. 3. 4. (Izvēlētais amats) Kāds ir jūsu izvēlētais amats?: Vai jūs zinat sava amata pienākumus? Kādi būtu jūsu izvēlēta amata pienākumi?: (Tehniskā pārbaude) 1. Vai jums ir derīga Los Santos Štata B kategorijas autovadītāja apliecība?: 2. Vai jums ir derīga Los Santos Štata šaujam ieroča izsniegta apliecība?: 3. Vai jums ir derīga Los Santos Štata motociklista izsniegta apliecība?: (Motivācijas dati) Kādēļ tieši Jūs? (100 vārdi minimums): Motivācijas vēstule (80 vārdi minimums): (OOC informācija) Vārds: Vecums: Jūsu In-Game UCP vārds: Vai esat kādreiz Erpojis LSV?: Ekrān šāviņš ar Admin History (/history):
 14. Legālo frakciju oficialitāte. Vispārēji legālajiem uzņēmumiem. Līdzīgi kā nelegālajām frakcijām, arī legālās frakcijas varēs iegūt oficialitātes statusu, kas sniegs vairākas priekšrocības. Kritēriji: Uzņēmums ir reģistrēts domē Frakcija pastāv vismaz divas nedēļas Frakcija ir aktīva Tiek ievēroti servera noteikumi Reslistiska uzņēmuma atveidošana Laba attieksme Frakcija ir stabila Frakcija veido IC pasākumus (Vēlams) Administrācija pozitīvi izsakās par frakciju Oficiālo frakciju privilēģijas: Lielāks atalgojums par pasīvi sniegtajiem frakvcijas pakalpojumiem Paplašinātas iespējamas pasīvo pakalpojumu sniegšanai Frakcijas sub-forums Iespēja izvietot frakcijas reklāmu (baneri) servera sākumlapā Auto servisi. Auto servisiem, iegūstot oficialitāti, tiks dotas papildus pieejas pie auto uzlabošanas. Kritēriji: Uzņēmums ir reģistrēts domē Frakcija pastāv vismaz divas nedēļas Frakcija ir aktīva Tiek ievēroti servera noteikumi Reslistiska uzņēmuma atveidošana Laba attieksme Frakcija ir stabila Frakcija veido IC pasākumus (Vēlams) Administrācija pozitīvi izsakās par frakciju Auto servisu oficialitātes privilēģijas: Iespēja tehniski uzlabot auto. Iespēja veidot “custom” krāsojumus auto Importa, loģistikas kompānijas. Kritēriji: Uzņēmums ir reģistrēts domē Frakcija pastāv vismaz divas nedēļas Frakcija ir aktīva Tiek ievēroti servera noteikumi Reslistiska uzņēmuma atveidošana Laba attieksme Frakcija ir stabila Frakcija veido IC pasākumus (Vēlams) Administrācija pozitīvi izsakās par frakciju Importa, loģistikas kompāniju oficialitātes privilēģijas: Ieroču imports/transportēšana Kontrolēto substanču imports/transportēšana Iespēja piedalīties kontrabandā Oficialitātes pieprasīšana. Ja tava frakcija ir izpildījusi kritērijus, kas ir nepieciešami, lai iegūtu oficiālās frakcijas statusu, tad tu drīksti sazināties ar servera legālo frakciju uzraugu, lai izvirzītu savu frakciju uz oficialitātes statusa izskatīšanu, iesūtot legālo frakciju uzraugam pieteikumu caur foruma PM. Pieteikuma paraugs ir redzams zemāk. Pieteikuma paraugs: Frakcijas nosaukums Frakcijas vadītājs Links uz frakcijas tēmu Frakcijas biedru vārdi Ekrānšāviņš ar frakcijas biedru /history Ekrānšāviņi, video u.c. materiāli, kas parāda frakcijas veidotos IC pasākumus, ja tādi ir Motivācijas vēstule Vēstules tēmai, kurā tiek nosūtīts pieprasījums, ir jābūt aizpildītai pēc formāta "[Oficialitāte] Frakcijas nosaukums" .
 15. Peļņa par frakcijas pasīvajiem pakalpojumiem. Lai serverī veicinātu legālā RP attīstību, kā arī priekš tā, lai uzņēmumu iegāde, izveide un attīstīšana kļūtu par lietderīgu un interesantu procesu, nevis tikai par imidža veidošanas vai naudas notriekšanas veidu, mēs piedāvājam iegūt naudu par pasīvo pakalpojumu sniegšanu. Kā norisinās pasīvo pakalpojumu veikšana? Pēc uzņēmuma darbošanās nozares tam tiks izsniegti pasīvo pakalpojumu veidi. Pēc pasīvo pakalpojumu izsniegšanas, ufrakcijai tie ir regulāri jāveic. Pasīvo pakalpojumu sniegšana visu laiku ir jādokumentē, uzņemot ekrānšāviņus, kuros ir redzama pasīvā pakalpojuma sniegšana. Kā pieprasīt pieeju pasīvo pakalpojumu veikšanai? Lai iegūtu pieeju pasīvo pakalpojumu sniegšanai, ir jāiesūta pieprasījums legālo frakciju uzraugam, kuru varēs atrast zemāk. Kritēriji: Uzņēmums ir reģistrēts domē Frakcija pastāv vismaz trīs dienas Vismaz divi biedri Pieprasījuma paraugs: Frakcijas nosaukums Links uz frakcijas tēmu Frakcijas vadītājs Frakcijas biedru skaits Uzņēmuma darbības sfēra Izvēlētie pasīvie pakalpojumi Vēstules, kurā tiek sūtīts pieprasījums, tēmai ir obligāti jābūt aizpildītai pēc formāta "[Pasīvie pakalpojumi] Frakcijas nosaukums". Kā notiek naudas iegūšana par pasīvo pakalpojumu sniegšanu? Lai iegūtu naudu par pasīvo pakalpojumu sniegšanu, forumā ir jānosūta pieprasījums legālo frakciju uzraugam. Kritēriji: Frakcija ir ieguvusi atļauju pasīvo pakalpojumu sniegšanai no legālo frakciju uzrauga Ekrānšāviņi, kas apliecina pasīvā pakalpojuma sniegšanu Pasīvā pakalpojuma pirmais ekrānšāviņš, kurā, izmantojot komandu /time, ir redzams, cikos ir uzsākta pasīvā pakalpojuma sniegšana Samaksas kritēriji: Uzņēmuma darbības sfēra Uzņēmuma vecums Uzņēmuma atrašanās vieta Nodarbināto spēlētāju skaits Kvalitāte ar kuru tiek sniegti pasīvie pakalpojumi Uzņēmuma tēmas kvalitāte Uzņēmuma aprīkojuma kvalitāte (auto, tehnika u.c.) Pasīvo pakalpojumu peļņas pieprasījums: Frakcijas nosaukums Frakcijas tēma Uzņēmuma vadītājs Uzņēmuma darbinieki Izpildītie pasīvie pakalpojumi Ekrānšāviņi, kas apliecina pasīvā pakalpojuma sniegšanu Vēstules, kurā tiek sūtīts pieprasījums, tēmai ir obligāti jābūt aizpildītai pēc formāta "[Pasīvā peļņa] Frakcijas nosaukums".
 16. Monky

  Jā, čau. Vēlu tālāku veiksmi šeit, īsteno savus plānus un cerams uz palikšanu.
 17. Monky

  Čaw, Daniel. Tevi pazistu lkm tik 2mēnešus
 18. Monky

  Labdien! Tātad mans vārds ir Daniels, esmu 19 gadus vecs jaunietis. Dzīvoju Airland jau trīs mēnešus. Šos trīs mēnešus ko, esmu pavadījis Irijā dzīvojot esmu redzējis daudz ko, citu kas izskatās skaisti un patīkami. Visi runā angliski un, ir grūti saprast ko saka un, tā pat adbildēt. Bet ar laiku visu var, iemācīties tikai ja labi grib. MTA roleplay! Sāku spēlet šogad februāri iemaņas par roleplay jau ir kaucig par erpošanu. Vis jau zināms kas un, kā notiekās iekš RP. Tas arī būtu vis maz, jau uzrakstīju bet tas tā un, jā Čau visiem. Ja kautkur kļūdas ir neņem vēra.
 19. Statuss - Aizvērts LSAK piedāvātās brīvas vakances Priekšniecība - 0/2 Konfiscētājs - 0/4 Mehāniķis - 0/4
 20. - Los Santos Auto Konfisētuva - 1. Personas dati: Vārds: Uzvārds: Personas Kods: Faktiskā dzīves vieta: Juridiskā adrese: Rase: Tautība: Vecums: Tālruņa Numurs: 2. Dokumentu pārbaude: Vai Jums izsniegta un derīga Los Santos Štata autovadītāja apliecība?: Vai Jums izniegta un derīga Los Santos Štata motocikla apliecība?: Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?: 3. Vakances informācija: Iepriekšējā darba vieta: Amats, uz kuru kandidējat?: 4. Izglītības dati: Izglītības iestādes ( No vecākās uz jaunāko ): 5. Motivācijas dati: Kāpēc mums būtu tieši jūs japieņem šajā amatā?( 40-50 Vārdi ): Motivācijas vēstule: Iesūtīšanas datums: Paraksts: Ārpus tēla informācija Vārds: Vecums: Vai spēsiet komunicēt caur TS3? (TeamSpeak3): Cik labi tu pārzini Los Santos teritoriju (10 Baļļu skalā):
 21. [Foruma Spēle] Novērtē mūziku

  Forša dziesma. 8/10
 22. @Carti pirmo reizi redzu, bet liekas normals sakarīgs pacans, ja jau ir Administrators!
 23. Hremlyen Ruskaya Mafia

  Serveris nav vaļā, bet jau taisi F3. Anyway, GL
 24. Los Santos Policijas Departaments. Atskaite par Ieslodzīto Virsnieka pilnais vārds: Žetona numurs: Datums un laiks: Ieslodzīto pilnais vārds: Ieslodzīto fotogrāfija: Ieslodzījuma laiks:
 1. Load more activity
×