Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 09/19/17 in all areas

 1. 1 point
  Legālo frakciju oficialitāte. Vispārēji legālajiem uzņēmumiem. Līdzīgi kā nelegālajām frakcijām, arī legālās frakcijas varēs iegūt oficialitātes statusu, kas sniegs vairākas priekšrocības. Kritēriji: Uzņēmums ir reģistrēts domē Frakcija pastāv vismaz divas nedēļas Frakcija ir aktīva Tiek ievēroti servera noteikumi Reslistiska uzņēmuma atveidošana Laba attieksme Frakcija ir stabila Frakcija veido IC pasākumus (Vēlams) Administrācija pozitīvi izsakās par frakciju Oficiālo frakciju privilēģijas: Lielāks atalgojums par pasīvi sniegtajiem frakvcijas pakalpojumiem Paplašinātas iespējamas pasīvo pakalpojumu sniegšanai Frakcijas sub-forums Iespēja izvietot frakcijas reklāmu (baneri) servera sākumlapā Auto servisi. Auto servisiem, iegūstot oficialitāti, tiks dotas papildus pieejas pie auto uzlabošanas. Kritēriji: Uzņēmums ir reģistrēts domē Frakcija pastāv vismaz divas nedēļas Frakcija ir aktīva Tiek ievēroti servera noteikumi Reslistiska uzņēmuma atveidošana Laba attieksme Frakcija ir stabila Frakcija veido IC pasākumus (Vēlams) Administrācija pozitīvi izsakās par frakciju Auto servisu oficialitātes privilēģijas: Iespēja tehniski uzlabot auto. Iespēja veidot “custom” krāsojumus auto Importa, loģistikas kompānijas. Kritēriji: Uzņēmums ir reģistrēts domē Frakcija pastāv vismaz divas nedēļas Frakcija ir aktīva Tiek ievēroti servera noteikumi Reslistiska uzņēmuma atveidošana Laba attieksme Frakcija ir stabila Frakcija veido IC pasākumus (Vēlams) Administrācija pozitīvi izsakās par frakciju Importa, loģistikas kompāniju oficialitātes privilēģijas: Ieroču imports/transportēšana Kontrolēto substanču imports/transportēšana Iespēja piedalīties kontrabandā Oficialitātes pieprasīšana. Ja tava frakcija ir izpildījusi kritērijus, kas ir nepieciešami, lai iegūtu oficiālās frakcijas statusu, tad tu drīksti sazināties ar servera legālo frakciju uzraugu, lai izvirzītu savu frakciju uz oficialitātes statusa izskatīšanu, iesūtot legālo frakciju uzraugam pieteikumu caur foruma PM. Pieteikuma paraugs ir redzams zemāk. Pieteikuma paraugs: Frakcijas nosaukums Frakcijas vadītājs Links uz frakcijas tēmu Frakcijas biedru vārdi Ekrānšāviņš ar frakcijas biedru /history Ekrānšāviņi, video u.c. materiāli, kas parāda frakcijas veidotos IC pasākumus, ja tādi ir Motivācijas vēstule Vēstules tēmai, kurā tiek nosūtīts pieprasījums, ir jābūt aizpildītai pēc formāta "[Oficialitāte] Frakcijas nosaukums" .
 2. 1 point
 3. 1 point
 4. 1 point
  @Carti pirmo reizi redzu, bet liekas normals sakarīgs pacans, ja jau ir Administrators!
 5. 1 point
 6. 1 point
  Serveris nav vaļā, bet jau taisi F3. Anyway, GL
 7. 1 point
  Los Santos Policijas Departaments. (1.Personas Dati.) Pilnais vārds: Dzimums: Dzimšanas datums: Dzimšanas vieta: Rase: Tautība: Talrunis: (2.Izglītibas.) Izglītibas augoša secība. 1: 2: 3: Iepriekšēja darba vieta: Pašreizēja darba vieta: Iegūtie sertifikāti: (3.Jautājums.) Kāpec jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Darbinieku? (100 Vārdi minimums): Kāpec Tieši jūs būtu japieņem Los Santos Policijas Departamenta? (60 Vārdi minimums): (4. OOC Informācija.) Vārds: Vecums: In-Game UCP vārds: Vaitu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Ja,Jā Tad kapēc Tu pameti LSPD?: Vai uz doto brīdi esi kādas organizācijas biedrs?: Vai tu māki apieties ar lietotājprogramu Teamspeak 3?: Vai pēc iestāšanas Departamenta būsi spējigs izmantot mikrefonu mūsu Ts3 Kanālos [OBLIGĀTI]: Ekrān šāviņš ar Admin History (/history):
 8. 1 point
  Sveiki! Mani sauc Armands un esmu 14gadus jauns jauniets. Šo projektu man ieteica mans brālis kurš ir 16gadus vecs, bet galīgs trollis no lomuspēles viņš 99% neko nemāk. Dažreiz šeit esu ieskrējis forumā, bet toreiz neredzēju jēgu piereģistrēties un tupēt šeit, lai pavadītu kopā ar citiem laiku un kautkā funny izklaidēties. Šis projekts uz mani ir atstājis ļoti labu iespaidu + foruma lietotāji ir labvēligi nevis piem kā tajā nonrp bedrītē kick'ā. Kādreiz neredzēju jēgu iekš lomuspēles, pats vislaik skraidiju apkart, durstijos, troļojos. Laikam ejot es sapratu un visu sāku likt pa pamatiem, kas, ko, kā. Izņemot MTA:RP spēlēju arī daudzas citas spēles, kā piemēram Counter Strike Global Offensive, Counter Strike 1.6, Paladins, dažreiz Dota 2 or n'shit dažreiz MINECRAFT. Pastāstišu ari kautko citu izņemot gaming'u un visu citu, kas ir iekš datora. Pats ļoti ņemos ap dažādiem sporta veidiem, pārsvarā vai nu basketbols vai nu futbols. Šogad uzsāku 8.klasi un ar ļoti lielu prieku . Pašam skolā sekmes ir ļoti labas, bet tas ka matemātikā bija Vasaras darbi :D, jo pirms gada beigam bija kontroldarbs a es nezinaju un neaizgaju uz skolu. Ļoti daudz komunicēju ar cilvēkiem caur Discord or TS3, ļoti reti caur skype. Daudziem liekas tā smieglika profesija man kā zēnam, bet pats eju uz dizainera profesiju visādās jomās. Ja gribat varat uzdot kadus jautajumus man forumā PM vai uzaicināt skype'a angrybeef21. P.s pats ar esu veidojis vairakus projektus ((EASTERN, SUNSIDE, DESTINITY, DAYZ))
 9. 1 point
 10. 1 point
  Tēma tiks papildināta IG ar notikumiem, vizuālajiem materiāliem. Tēmu nav nepieciešams papildināt. OOC Noteikumi.Personāža attīstība ir nepieciešama lai pievienotos šai frakcijai.Seko līdzi un izproti sava tēla attīstību. Vērtētas tiks personības. Pēc iespējas mazāk izmanto OOC čatu.Izmanto opciju /pm, ja tev patiešām vajag. Tu traucē roleplay, ja izmanto /b. Roleplay laikā izmanto garumzīmes, pieturzīmes. Neveido no angļu vārdiem, izteicieniem pilnus teikumus. Pēc iespējas mazāk izmantojam ārzemju izteicienus, vienīgi brīžos, kad tie patiešām ir nepieciešami. Vienmēr piedomā pie sava tēla darbībām. Centies parādīt sava tēla jūtas, emocijas. Nav nepieciešams erpot bezbailīgu un nemirstīgu personu. Seko visiem servera noteikumiem.Ievēro foruma, servera, kā arī TS3 noteikumus.Respektē visus OOC. Izrādam cieņu vienam pret otru. Neveidojam domstarpības, kas saistītas ar IC. Nenogalini cilvēkus bez iemesla. Šādu mērķu vadīts, tiksi visticamāk IC un OOC padzīts.
 11. 1 point
  Čaff Valter. Novelu veiksmi
 12. 1 point
  Čafff, Ģirtiņs iedod man kādu gramu spirtiņ
 13. 1 point
 14. 1 point
  Sveiks! Zināms frukts esi
 15. 1 point
×