Jump to content

Carti

Administrators
 • Saturs

  23
 • Pievienojās

 • Redzēts

 • Days Won

  4

Carti last won the day on September 19

Carti had the most liked content!

Reputācija

26 Excellent

1 Follower

About Carti

 • Rank
  A$AP
 • Birthday 05/05/99

Personālā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Sup Mushroam

  Suh' duude.
 2. Tēma tiks papildināta IG ar notikumiem, vizuālajiem materiāliem. Tēmu nav nepieciešams papildināt. OOC Noteikumi.Personāža attīstība ir nepieciešama lai pievienotos šai frakcijai.Seko līdzi un izproti sava tēla attīstību. Vērtētas tiks personības. Pēc iespējas mazāk izmanto OOC čatu.Izmanto opciju /pm, ja tev patiešām vajag. Tu traucē roleplay, ja izmanto /b. Roleplay laikā izmanto garumzīmes, pieturzīmes. Neveido no angļu vārdiem, izteicieniem pilnus teikumus. Pēc iespējas mazāk izmantojam ārzemju izteicienus, vienīgi brīžos, kad tie patiešām ir nepieciešami. Vienmēr piedomā pie sava tēla darbībām. Centies parādīt sava tēla jūtas, emocijas. Nav nepieciešams erpot bezbailīgu un nemirstīgu personu. Seko visiem servera noteikumiem.Ievēro foruma, servera, kā arī TS3 noteikumus.Respektē visus OOC. Izrādam cieņu vienam pret otru. Neveidojam domstarpības, kas saistītas ar IC. Nenogalini cilvēkus bez iemesla. Šādu mērķu vadīts, tiksi visticamāk IC un OOC padzīts.
 3. [Foruma spēle] Rīmes

  Rīmju lielgabals ir mans galvaskauss, Tu nedzēri alu, tev naudas nav, Netā luņi ir vairāk nekā vaig, Uz strīta tie emocijas raida.
 4. Čau!

  Sveicināts Ģirt, novēlu labi pavadīt laiku iekš šī komūna.
 5. [Foruma spēle] Rīmes

  Tava nepanesība ir normāla darbība, Tu netiec tam līdzi, jo neesi bijis morgā, Vēl divas rindas un atvadas teikšu, Lai nenoliktu tevi, es pantiņu beigšu.
 6. [Foruma spēle] Rīmes

  Morzas ābeci iemācies lasīt, Tavs bezsatura materiāls man ieliekas skapī, Nobružāts, saplēsts tas mētājas tur, Es neredzu nākotni tavai pacanu patruļ'
 7. [Foruma spēle] Rīmes

  Vecīt, nenoliec mani un nepazemo sevi, Tavas smadzenes man lūdz ostīt zemi? Kas tur par sūdu, kas tur bij iekšā, Tavā atskaņu pantā es iediršu iekšā.
 8. [Foruma spēle] Rīmes

  Kāpēc policisti ir jāpērk? Man nevajag stāvēt, Man vajag darīt to sūdu, Kamēr hastloju, es bīdu to plūsmu.
 9. [Foruma spēle] Rīmes

  Caur ruporu es skaļi kliedzu, Lai sadzird mani, ko es sniedzu, Tīra brīvruna, to es daru, Zem dragiem dzīve ir mana.
 10. [Foruma spēle] Rīmes

  Liriskie invalīdi ir apkārt redzami, Tie netur līmeni, tie nerada saturu Viens atskaņu pants un arī beigšu Lai padotu tālāk, ko teicu.
 11. Avatārs - 10/10 Signature - 9/10 (Citu effektu derētu)
 12. [Foruma spēle] Rīmes

  Es uzrakstu kādu tekstu, un nākamajam (obligāti jābūt saliktam teikumam T.I. ( 2 un vairāk teikuma daļas) ir jārīmējas, un protams ir jābūt sakarīgam. Un tā turpinam.Necenšamies pielietot ļoti rupjus lamuvārdus. (tā var bet maigi, lai neizskaram baigi citu jūtas, bet tā lai arī var pasmieties).Vari izpausties kā vien vēlies, bet viss normas robežās.JA NEVARI IZDOMĀT SAVAS PAŠSACERĒTĀS RĪMES, TAD LŪDZU NEMAZ NEPIEDALIES SPĒLĒ, JO GOOGLE MUMS NAV VAJADZĪGA!Ja uzskati, ka neesi spēcīgs liriķis, tad iesāc ar dzeju! 1 posta intervāls! Piemēram: Es nezinu kas notiek, bet nekas nav uz labu, Pagājis jau brīdis, bet šķiet, ka būtu gadi, Es nezinu kā jūtos, jo varbūt kaut kas pazaudēts, Bet vai jēga par to domāt? Domāju nav vērts. Es sāku. Mana dzīve nav salda, tā nav rožu dārzs, Tevi nepis manas lirikas, bet gan stāsts? Ja tu rīmēt proti, tad parādi to citiem, Es nepišos ar vārdiem bet gan cipariem lieliem.
 13. [Foruma Spēle] Novērtē mūziku

  7/10 Klausīties var.
 14. Sveiciens !

  Aye. Sveicināts.
×