Jump to content
Sign in to follow this  
Mosby

[ Foruma ] Noteikumi

Recommended Posts

wX9zKKE.png

Aizliegts izvietot „RostOff.lv” forumā cilvēka cieņu aizskarošus, melus vai draudus saturošus, nacionālo naidu kurinošus, pornogrāfiska rakstura, kā arī citus ziņojumus, kas pārkāpj LR likumus un normatīvos aktus. Šeit pieskaitāma arī programmu seriālo kodu, CD-key, utml. pirātisko materiālu ievietošana foruma tēmās.

2. RostOff.lv foruma administrācija ir tiesīga dzēst, rediģēt, pārvietot vai slēgt jebkuru foruma tematu, ja ir pārkāpts iepriekš aprakstītais noteikums Nr.1.

3. Aizliegts ievietot „ RostOff.lv ” forumā pārpublicētus rakstus, mācību materiālus un pamācības bez norādēm (atsaucēm) uz autoru (plaģiāts). Attiecīgajam rakstam vai mācību materiālam ir jābūt precīzi uzrakstītam, ja kopēts no citas vietas - obligāti jānorāda atsauce.

4. „ RostOff.lv ” administrācija nerediģēs Jūsu izveidotās tēmas un komentārus bez iemesla – būsim pieklājīgi viens pret otru.

4.1 Aizliegts publiski rupji aizskart vai apvainot citus lietotājus.
Visus personiskos strīdus, nesaskaņas utml., kas citiem šī portāla lietotājiem nebūtu aktuāli, nepublicēt Foruma diskusijās, bet risināt ar personiskās sarakstes palīdzību.

4.2 Forumā rakstām tikai Latvijas Republikas valsts valodā.
Nepieciešamības gadījumos atļauts lietot citātus arī svešvalodās. Katra lietotāja pienākums ir rūpēties, lai viņa rakstītais atbilstu latviešu valodas pareizrakstības normām, lai paustā doma būtu izteikta sakarīgā un visiem saprotamā formā. Ja nav iespējams rakstīt ar garumzīmēm (piemēram, no vecāka modeļa telefona) - izņēmuma gadījumā atļauts lietot pareizu translitu.

4.3 Apspriežot kādu tēmu, lietotāju pienākums ir pieturēties pie tās.
Apzināta novirzīšanās no apspriežamā temata (off-topic, spam) pieļaujama tikai īpašās Foruma sadaļās "Off-topic", "Humors un Joki".

5. Jūsu e-pasta adrese tiek izmantota tikai, lai apstiprinātu Jūsu reģistrāciju un gadījumā, ja aizmirsīsiet paroli.

7. Tēmas un lietotāju profili.

7.1 Veidojot jaunu tēmu, nosaukumu ierakstiet tā, lai pēc virsraksta varētu spriest par tēmas saturu.
7.2 Katrs lietotājs savā profilā drīkst lietot parakstu, kas sastāv no 1-2 teksta rindiņām.
7.3 Katrs lietotājs savā profilā drīkst lietot vienu JPG vai PNG standarta izmēra "userbar".
7.3 Aizliegts portālā ievietot audio/video/flash embedded saturu ar "noklusēti" ieslēdzošos skaņu.
7.4 Katrā tēmā vai komentārā atļauts lietot ne vairāk kā 3 "smaidiņus".
7.5 Katrā tēmā obligāti jāizsakās ar sakarīgu teikumu, nevis vienu vārdu.

8. Administrācija saglabā tiesības Noteikumu pārkāpumu gadījumā izteikt lietotājam brīdinājumu, izslēgt no portāla uz laiku; atkārtotu pārkāpumu gadījumā lietotajs var tikt izslēgts vispār (permanent ban).

9. Lietotājam, kurš par šo Noteikumu pārkāpumiem uz laiku izslēgts no portāla (nobanots), aizliegts veidot jaunus lietotāja profilus. Šādi profili var tikt dzēsti bez brīdinājuma, un lietotājam soda termiņš pagarināts.

Lai izslēgtu nepatīkamus pārpratumus, lūdzam visus foruma lietotājus ievērot šos Noteikumus.

Publikāciju autortiesību noteikumi

10. Katrs Lomuspēles lietotājs, kurš publicējis savus rakstus portālā, automātiski nodod savus darbus RostOff.lv komūnas beztermiņa lietošanā.

11. Publikāciju autoriem nav tiesību izņemt (dzēst) savus darbus, kā arī pieprasīt administrācijai to izdarīt.

12. Ārpus šā ierobežojuma publikāciju autoriem saglabājas visas likumā noteiktās autortiesības uz saviem darbiem. Ja nav iepriekšējas vienošanās par citādu procedūru, autori savus darbus drīkst brīvi ievietot arī citos masu medijos bez atsaucēm uz RostOff.lv

13. Bez īpašas atļaujas portālā publicētos materiālus trešās personas drīkst izmantot Autortiesību likuma

 

19. un 20. pantā noteiktajā apjomā: citāti, fragmenti, RSS saites utml.
Rakstu pārpublicēšana pilnā apjomā notiek tikai ar administrācijas rakstisku atļauju, ievērojot visas Autortiesību likuma normas: raksts nedrīkst būt pārveidots, tam jāsatur autora vārds (pseidonīms), un jābūt pievienotai saitei uz oriģinālrakstu RostOff.lv


RostOff.lv Administrācija

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×